Aynalı Pleksi nedir?

lazer kesim makinası

Aynalı Pleksi nedir?

           Pleksiler; reklamcılık, inşaat, dekorasyon gibi alanlarda beğenilen ürünler olarak karşımıza çıkar. Pleksiglass kimyasal açıdan akrilik asit mahiyetinde olup polimer esaslı bir ihtivaya sahiptir. Işık geçirgenliğinin %90’ı geçmesi ve dayanıklı bir yapıya sahip olması tercih edilmesinde etkili olmuştur. Nitekim aynalı pleksi oldukça hoş ürünlerdir.

https://www.robartlazerkesimmakinasi.com

Aynalı pleksiler lüks kategorisine de girmekte olup hem konutlarda hem de ofislerde göz alıcı bir güzelliktedir. Örneğin; bir doğum günü konsepti aynalı pleksi üzerine estetik desenlerle güzel bir şekilde oluşturulabilir. Bunun dışında yıl dönümleri, özel kutlamalar, ürün tanıtımları, iç dekorasyon düzenlenmesi gibi birçok alanda aynalı pleksiler tercih edilmektedir.

Üretimi 1 mm’den 3 mm’ye kadar değişen ve özelleştirilebilen ebatlarda mümkündür. Gümüş, mavi, füme, kırmızı, pembe, altın rengi gibi zengin bir renk çeşitliliğine sahiptir. Saydamlık derecesi yüksek, şeffaf, çizilmeye dirençli, ultra viole ışınlarını absorbe eden ve ağır metal muhtevası bulunmayan çevre dostu ürünlerdir.

Referanslarımızdan bazıları

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: