AYNALI PLEKSİNİN DAYANIKLILIK VE GÖRÜNÜM ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Galvo Lazer, Galvo Lazer Fiyatları, Lazer Kesim

AYNALI PLEKSİNİN DAYANIKLILIK VE GÖRÜNÜM ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

08/06/2019 2.el Lazer kesim makinası ahşap lazer kesim CNC Lazer Kesim cnc lazer kesim makinası CNC Lazerler Lazer Kesim Lazer Kesim Makinası lazer kesim makinası 2.el lazer kesim makinası ahşap lazer kesim makinası alibaba lazer kesim makinası alırken nelere dikkat etmek gerekir lazer kesim makinası arızaları lazer kesim makinası ayarları lazer kesim makinası çizim programı Lazer Kesim Makinası Fiyatları Lazer Kesim Makinası Haberleri 0

          

  Aynalı pleksi, yüksek ışık geçirgenliğine sahip, dekoratif amaçlı kullanılabilen bir ürün çeşididir. Dikkat çeken özelliklerinden biri olarak normal cama oranla darbelere karşı altı kat daha dayanıklıdır. Bu dayanıklılık sayesinde uzun ömürlü kullanımın sağlanması amaçlanmaktadır.

Estetik görünümü sayesinde dekor elemanı olarak kullanılabilmekte ve sağlamlığı ile tercih edilmektedir. Kırılma ve düşme gibi durumlar yaşanması durumunda ise cam parçaları gibi risk yaratan keskin yapıya sahip parçalara bölünmez.

Köşeleri keskin olmadığı için yaralanma riskleri en az seviyededir. Her hangi bir cam materyal ile karşılaştırıldığında ısıyı iletme özelliği daha azdır. Kullanılan tasarım formların şık ve parlak bir görünüme sahip olmaktadır.

Aynı zamanda bu formlar lazer yapısı ile şekillendirilip, dekor en uygun tasarımlar ile uygulanabilmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI:

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.