Cam ayna kumlama

Cam ayna kumlama

Cam Ayna Kumlama artık çok kolay ve maliyetsiz.

Robart galvo lazer makinelerimiz ile cam ve ayna sektöründe yenilikler getirdi. Cam ve ayna üzerine normalde kumlama yapılabilmektedir. Bu işlemin süresi, maliyeti ve detay gereksinimi ile lazer teknolojisi ile rekabet edemeyecek  durumda olması Robart galvo lazerleri ön plana çıkarmaya başlamıştır. Robart galvo lazer cam ayna işleme kumlama desen kazıma gibi işlemlerinizi çok net ve maliyetsiz yapmaktadır.Lazer ayna desen işlemesi aynanın arkasından simin lazer ile simin kazınması sonucu yapılmaktadır. Bu işlem ya tüm grafiğin taranması yada çizgisel olarak lazer ile çizilmesi sonucu yapılmaktadır. Robart galvo lazer ile cam üzerinde de lazer kumlama yapmak mümkündür.  Lazer Ayna eskitme, cam ayna lazer kesim,

Robart galvo lazer cam kumlama yapabilir. Fakat görüntüsü tam kumlama gibi olmayabilir. Farklı tonlarda bir görüntü alabilirsiniz. Özellikle temperli cam üzerinde kazıma yaptığınızda çok güzel bir görüntü alırsınız. Kristalize bir görüntü olacaktır. Ayrıca çizgisel desenler alarak dekorasyon yapılabilmektedir. Robart galvo lazer aynı anda farklı yüksekliklerde çalışabilir ve bombeli yüzeylerde işleme yapabilmektedir.

2019 yılında Cam ve ayna sektörü için özel üretilmiş120 x 240 cm veya  200 x300 cm net çalışma alanı galvo lazer makinamızın üretim ve satışları başlamıştır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: