LAZER MAKİNASI 175 W 2030

galvo lazer

10

Robart yeni LM serisi Lazer Kesme Makinası yeni sistem hareket mekanizması ve dizaynı ile performans ve hassasiyetini en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Makinanın çalışma alanı endüstriyel olarak dizayn edilmiştir. 175 w Rofin tüp 280 w net çıkış gücüne sahiptir.2000 X 3000 mm ebatlarındaki malzemeler için tam plakada tek seferde kesim imkanı sağlanmaktadır.

Class 4 üstü açık sistem olarak tasarlanan Yeni LM Serisi, malzeme yükleme ve boşaltmada çok daha seri işler yapmanıza olanak sağlar. Makinede kapalı lazer ışın yolu ve saatte 15000 m3 vakum emiş sistemi ve malzeme kalınlığına göre otomatik Z Eksen Fonksiyonel Kafa özelliği ile kullanıcılarına kolay, temiz ve güvenilir bir ortamda çalışma imkanı sağlar.

Yeni LM Serisi Makinamızda kesim kalitesini ve performansını arttırmak için Dünyanın en iyi CO2 lazer tüpü olan ALMAN ROFIN tüpleri kullanılmaktadır.

Yeni LM Serisi Lazer Kesim Makinası lazer ünitesinin köprüde taşınmasıyla tüm tablada eşit kesim performansı olanağı sağlamaktadır.

Sistem ana kasası çelik konstrüksüyon olduğu için herhangi bir titreme ve kesim kalitesinde bozulma yaşanmamaktadır.

Uygulama alanları; Pleksiglas, Ahşap, Plastik ve türevleri, Deri, Kumaş vb. malzemelerin kesimlerinde birçok sektörde kullanılmakta ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Lazer Makinası ile birlikte çalışma bilgisayarı,vakum ünitesi ve chiller

soğutma ünitesi verilmektedir.

 

lazer-kesim-makinasi

lazer-kesim-makinasi

GALVO LAZER fiyatları

GALVO LAZER

wood art

GALVO LAZER

galvo lazer

GALVO LAZER

Galvo Lazer Kullanım Alanları; A- Deri: Ayakkabı İmalatı, Deri Konfeksiyon İmalatı, Lazer deri Kazıma, Lazer Delik Delme, Saya Lazer Kesim, Terlik Lazer İmalatı, B- Tekstil: Kumaş Kesim ve Markalama, Etiket İmaları,Beden Lazer Kesim, Denim Kumaş Lazer Markalama C- Mobilya: Ahşap Lazer Kazıma, Lazer Gravür, Ahşap Lazer Resim Kazıma, D- Cam & Ayna: Lazer ayna Kazıma, Lazer Ayna Dekorasyon, Lazer Kumlama

GALVO LAZER

Galvo Lazer

GALVO LAZER

İNTERBOB 2017 FUARI-2İNTERBOB 2017 FUARIgalvo-lazer-fiyatlariagacislememakinasi-fuariintermob 2017intermob2017intermob-2017-1intermob2017-2intermob-mobilya-fuarı

 

%d blogcu bunu beğendi: