PaperArt Lazer-Printtek 2017 fuarındayız

galvo-lazer-fiyatlari

PaperArt Lazer

Robart PaperArt Lazer ile lazerde sanatsal işlemeler artık tasarımcıların emrinde. Hayallerinizdekileri yapabilecek geniş imkanlara sahip bir lazer sistemi olan PaperArt lazer ile mikro kesim ve delme özellikleri sayesinde tasarımdaki sınırları ortadan kaldırıyor. Bilinen kağıt işleme efektlerinin yanında, dokunmadan hassas ve hızlı çalışma imkanı ile üretiminize büyük güç katıyor. Mikro seviyede delik açma, kesim yapma, desen çizme,  gibi pek çok özelliği içinde barındıran PaperArt modelimizi yakından tanımak için bizimle irtibata geçin.

PaperArt Lazer ile geleneksel bıçak kalıbı hazırlama işini, bıçak masraflarını unutun… Artık bıcak depolamak, sınıflandırmak, bıçak imalatı ve size ulaşmasında geçen süreleri, bir süre sonra kullanılmaz hale gelen bıçakları unutun.  Mücellit aşamasına başlarken ve bitirirken testlerde harcanan fireleri unutun.

PaperArt Lazer ile bıçak kesim işinizi tamemen tasarıma dönüştürür. İş akışınıza tamemen uyar, dosyalar beklemeden internetten veya ftp bulutlardan  alınıabilir. Beklemeden, zaman kaybetmeden, ulaşım için masraf etmeden sistem her zaman hazırdır. Bu sistem, kağıt işlemesine (konverting) tamamen ayrı bir metottur. PaperArt platformu dijital dünya için tasarlanmıştır. Otomatik ayarlar operatörlerin hata yapmalarına olanak vermez.

PaperArt Lazer, sizin iş akışınıza göre hareket eder. Bilgileri alır, işlemleri yapar ve işle ilgili size detaylı bilgi sağlar. Müşteriden gelen PDF formatındaki işi alıp sevkiyata kadar götüren komple dijital sistemlerle sektörünüzün lideri olmak Robart PaperArt lazer ile artık çok kolay.

 

PRİNTTEK 2017
PRİNTTEK 2017
PRİNTTEK 2017
PRİNTTEK 2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK 2017
PRİNTTEK2017
PRİNTTEK 2017
PRİNTTEK 2017
PRİNTEK2017
PRİNTEK2017
PRİNTTEK 2017

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: